Harmonogram wprowadzania bezpłatnego dostępu do podręczników, materiałów edukacyjnych oraz materiałów ćwiczeniowych, przeznaczonych do obowiązkowych zajęć edukacyjnych z zakresu kształcenia ogólnego uczniom szkół podstawowych.

Rok szkolny 2014/2015

Klasa I       Bezpłatny podręcznik zapewniony przez MEN; Dotacja na podręcznik lub materiał edukacyjny do j. obcego nowożytnego; Dotacja na materiały ćwiczeniowe.

Klasa II, III, VI     Możliwość dofinansowania kosztów zakupu podręczników w ramach rządowego programu ”Wyprawka szkolna”.

Klasa IV, V      Bez zmian

Rok szkolny 2015/2016

Klasa I       Bezpłatny podręcznik otrzymany ze szkoły; Dotacja na podręcznik lub materiał edukacyjny do j. obcego nowożytnego; Dotacja na materiały ćwiczeniowe.

Klasa II      Bezpłatny podręczniki zapewniony przez MEN; Dotacja na podręcznik lub materiał edukacyjny do j. obcego nowożytnego; Dotacja na materiały ćwiczeniowe.

Klasa III     Możliwość dofinansowania kosztów zakupu podręczników w ramach rządowego programu ”Wyprawka szkolna”.

Klasa IV     Dotacja na podręczniki lub materiały edukacyjne; Dotacja na materiały ćwiczeniowe.

Klasa V, VI   Bez zmian

Rok szkolny 2016/2017

Klasa I, II      Bezpłatny podręcznik otrzymany ze szkoły; Dotacja na materiały ćwiczeniowe.

Klasa III     Bezpłatny podręcznik zapewniony przez MEN; Dotacja na podręcznik lub materiał edukacyjny do j. obcego nowożytnego; Dotacja na materiały ćwiczeniowe.

Klasa IV     Podręczniki lub materiały edukacyjne otrzymane ze szkoły; Dotacja na materiały ćwiczeniowe.

Klasa V      Dotacja na podręczniki lub materiały edukacyjne; Dotacja na materiały ćwiczeniowe.

Klasa VI     Bez zmian

Rok szkolny 2017/2018

Klasa I       Bezpłatny podręcznik zapewniony przez MEN; Dotacja na podręcznik lub materiał edukacyjny do j. obcego nowożytnego; Dotacja na materiały ćwiczeniowe.

Klasa II, III     Bezpłatny podręcznik otrzymany ze szkoły; Dotacja na materiały ćwiczeniowe.

Klasa IV, V     Podręczniki lub materiały edukacyjne otrzymane ze szkoły; Dotacja na materiały ćwiczeniowe.

Klasa VI     Dotacja na podręczniki lub materiały edukacyjne; Dotacja na materiały ćwiczeniowe.

Kwiecień 2018